| Alkategória | 01. Kötélcsiga |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,31kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 65mm |
| Hossz | 127,5mm |
| Szélesség | 32mm |
| Termékcsalád | 02 Cable pulleys |
| Jelölés | 355GRS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Zártaszelvényre szerelt rugós ipari kapuk kapulapra rávezetett kábellel |
| Műszaki leírás | A kábelt a kapulap közelében vezeti. A kábelvezető képes a tengelyen oldalirányban mozogni, követve a kábel kábeldob által irányított pozícióját. Szerelés közben figyeljen arra, hogy a kábel ne érintkezzen a felső görgőtartóval, vagy az oldalsó zsanérokkal. Használat előtt olvassa el az útmutatót. |