| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 3mm |
| Hossz | 50mm |
| Szélesség | 39mm |
| Termékcsalád | a 047 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep pass door |
| Műszaki leírás | Connection plate to Connects alu extension profile 1041LE1000 to low threshold profile 1041L3000 with help of self tapping screws. Part of a complete FF construction to manufacture pass door in finger safe panels. Complete description and manual available. |