| Alkategória | 01. Alsó profíl |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,4kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Alumínium |
| Magasság | 66,8mm |
| Hossz | 6090mm |
| Szélesség | 43mm |
| Termékcsalád | a 024 |
| Eloxált | Nem |
| Panelvastagság | 40mm |
| Műszaki leírás | Ujjbecsípődés-védett panelekhez kialakítva. 1036-36, 1037, 1039 gumikkal szerelhető. |