| Alkategória | 01. Floor |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (25m) |
| Tömeg / egység | 15,75kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 13mm |
| Szélesség | 78mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | Gumiprofil a padló és az alsó panel közti rés szigetelésére. Megakadályozza a víz befolyását a garázsba. A gumiprofilt le kell ragasztani a padlóra. Ragasztó nélkül szállítjuk |