| Alkategória | 01.Ajtózáró |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,15kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 47mm |
| Hossz | 175mm |
| Szélesség | 20mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Max. teljesítmény | személybejáró <25kg |
| Kereskedelmi megnevezés | door <25kg |
| Műszaki leírás | Új ajtóbehúzó személybejáró ajtókhoz 25kg-ig. Az ajtóoszlop és az ajtó széle közé kell szerelni. Láthatatlan mégis működik! Nehezebb ajtókhoz használjon kettőt. |