| Alkategória | 02. Alu profilok IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,91kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 63,6mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 39mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Kereskedelmi megnevezés | L = 6000mm |
| Műszaki leírás | 1032RUB gumival szerelhető |