| Alkategória | 03. Anya |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 2500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 14mm |
| Termékcsalád | a 052 |
| Külső átmérő | 1/4" |
| Kereskedelmi megnevezés | 1/4" UNC, knurled ring |
| Műszaki leírás | 1/4inches UNC acél anya. Önzáró. |