| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 14mm |
| Termékcsalád | a 026 |
| Külső átmérő | 1/4" |
| Kereskedelmi megnevezés | USA-type |
| Műszaki leírás | Önzáró csavar vasalatrendszerhez. USA-típus. A 1005F anyával használható. |