| Industriel / Résidentiel | Les deux |
|---|---|
| Emballage complet | 100 |
| Unité | Pièce (1) |
| Poids / Unité | 0,05kg |
| Matériel | Acier galvanisé |
| Hauteur | 3mm |
| Longueur | 50mm |
| Largeur | 39mm |
| Gamme de produit | a 047 |
| Épaisseur panneau | 40mm |
| Description commerciale | SafeStep pass door |
| description technique | Connection plate to Connects alu extension profile 1041LE1000 to low threshold profile 1041L3000 with help of self tapping screws. Part of a complete FF construction to manufacture pass door in finger safe panels. Complete description and manual available. |