| Industriel / Résidentiel | Les deux |
|---|---|
| Emballage complet | 25 |
| Unité | Pièce (1) |
| Poids / Unité | 0,83kg |
| Matériel | Aluminium anodisé |
| Hauteur | 47,6mm |
| Longueur | 1000mm |
| Largeur | 44,7mm |
| Gamme de produit | a 051 |
| Épaisseur panneau | 40mm |
| Description commerciale | L=1000mm |
| description technique | Application prevents milling the ends of low threshold profile at location of bottom brackets. Connection done with plate 1041L-01, self tapping screws. Fit 2 x 1035L bottom seal. Part of FlexiForce pass door construction. Complete description and manual available. |