| Industriel / Résidentiel | Les deux |
|---|---|
| Emballage complet | 20 |
| Unité | Pièce (1) |
| Poids / Unité | 11kg |
| Matériel | Aluminium anodisé |
| Hauteur | 90mm |
| Longueur | 5050mm |
| Largeur | 100mm |
| Gamme de produit | a 050 |
| Épaisseur panneau | 40mm |
| Description commerciale | L=5050mm |
| description technique | Providing the opportunity to equip your residential doors with a low threshold pass door. One piece profile, which need to be milled according to instructions at location of the pass door. |