| Subcategorie | 01. Looprol |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 100 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,2kg |
| Materiaal | Nylon, Roestvrij Staal |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 193mm |
| Dikte | 11mm |
| Productfamilie | a 017 |
| Max. bereik | 60kg |
| Buiten diameter | 46mm |
| Commerciële omschrijving | L = 193 mm, roestvrijstalen lager |