| Subcategorie | 05. Stainless |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Volle verpakking | 1 |
| Eenheid | Rol (250m) |
| Gewicht / eenheid | 10kg |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Dikte | 3mm |
| Productfamilie | a 033 |
| Max. deurgewicht | 167kg |
| Technische omschrijving | Grenswaarden bij deuren met 2 hefkabels (6-voudige veiligheid) zijn: - 3 mm max. 167 kg - 4 mm max. 303 kg - 5 mm max. 473 kg - 6 mm max. 682 kg. |