| Sottocategoria | 03. Naturale |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | IND |
| Imballaggio completo | 1 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 51,7kg |
| Materiale | Acciaio per molle |
| Colore | Nero |
| Lunghezza | 3250mm |
| Famiglia prodotti | a 078 |
| Diametro interno | 95mm |
| Diametro filo molla | 8mm |
| Descrizione tecnica | Produced by FlexiForce. Spring wire has, after coiling, received heat treatment. Also available in powder coated or galvanised. And fix-to-size assembled. |