| Sottocategoria | 04. Diversi |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | Entrambi |
| Imballaggio completo | 50 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 5,1kg |
| Materiale | PVC |
| Colore | Nero |
| Lunghezza | 3000mm |
| Larghezza | 70mm |
| Famiglia prodotti | a 103 |
| Diametro interno | 27mm |
| Descrizione tecnica | The 8 x T-legs makes this filler is substantially more silent than other models. Cutting the ends of the filler under an angle, prevents the T-legs from clamping behind the spring fitting. |