| Alkategória | 03. Lakossági |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,23kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 102mm |
| Hossz | 145mm |
| Szélesség | 40mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 019 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 61-107mm |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | Középső tengelytartó. 325 és USA-B csapággyal kombinálható. |