| Alkategória | 03. Natúr / fekete |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 51,7kg |
| Anyag | Rugóacél |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 3250mm |
| Termékcsalád | a 078 |
| Belső átmérő | 95mm |
| Rugóhuzal átmérő | 8mm |
| Műszaki leírás | A FlexiForce terméke. Tekercselés után a rugóhuzal hőkezelést kap. Elérhető galvanizált és porfestett kivitelben is vagy akár előszerelve. |