| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 5,1kg |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 3000mm |
| Szélesség | 70mm |
| Termékcsalád | a 103 |
| Belső átmérő | 27mm |
| Műszaki leírás | A 8 db T-láb csendesebb rugóműködést eredményez. A rugótöltelék végeinek szögben történő bevágása még halkabb működést eredményez. |