| Alkategória | 02. Fix |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,26kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 51,6mm |
| Hossz | 75mm |
| Szélesség | 45,3mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Állítható | Nem |
| Belső átmérő | 26mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 290Nm |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | 708S75 FF |
| Műszaki leírás | 1" tengelyekkel alkalmazható. 2 M8-as csavarral/anyával ellátva. |