| Alkategória | 03. Ékpályás csõ, 3mm |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 7,79kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4500mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 015 |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. kapusúly | 300kg |
| Külső átmérő | 1" (25,4mm) |
| Műszaki leírás | 1/4-es ékhoronnyal ellátott tengely, amelyet minden emeléstípushoz, maximum 5000x4200mm mérethez és legfeljebb 300kg kapusúlyhoz javaslunk. |