| Alkategória | 02. Fix |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,41kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 51,6mm |
| Hossz | 120mm |
| Szélesség | 45,3mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Állítható | Nem |
| Belső átmérő | 26mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 326Nm |
| Tengelyméret | 1" |
| Kereskedelmi megnevezés | Helyettesíti 708-120 |
| Műszaki leírás | 1" tengelyekkel alkalmazható. 4 M8-as csavarral/anyával ellátva. |