| Alkategória | 03. Tengelyméret-átalakítás |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,39kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 76mm |
| Termékcsalád | a 010 |
| Állítható | Nem |
| Belső átmérő | 25,5mm - 32,1mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 326Nm |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | 705-125 FF |
| Műszaki leírás | Az 1" tengelyt kapcsolja össze az 1 1/4" tengellyel. Horganyzott öntvényacél |