| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 25mm |
| Termékcsalád | a 044 |
| Kereskedelmi megnevezés | M8x25mm, 3.5mm high, square |
| Műszaki leírás | További kedvelt termékünk az az M8-as csavar, amellyel fali konzol függőleges sarokvasra, SU-profil vízszintes sínek végére, 3021L függesztőkonzol 3022D konzolra stb. rögzíthető. |