| Alkategória | 09. Kengyel |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Termékcsalád | a 093 |
| Belső átmérő | 19,5mm |
| Jelölés | Fekete csavar |
| Kereskedelmi megnevezés | <500kg load |
| Műszaki leírás | A kengyellel drótkötelet lehet kívülről az alsó konzolhoz rögzíteni. (Max. 500kg teher!) Felismerhető a fekete csavarról. |