| Alkategória | 07. Rögzítõ klipsz |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,03kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 083 |
| Belső átmérő | 9mm |
| Külső átmérő | 37,5mm |
| Műszaki leírás | A klipsszel a kötelet lehet a függőleges profilhoz rögzíteni. |