| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 5,86kg |
| Anyag | Acél, ABS |
| Magasság | 380mm |
| Hossz | 166mm |
| Szélesség | 102,5mm |
| Termékcsalád | 7 Chain hoists |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | FF 723TS |
| Műszaki leírás | Ezen a területen meglévő terméksorunk kiegészítéseként bevezetjük a 723TS láncfeszítőt, amely csökkenti a lánc veszélyes lengésének kockázatát a raktárban vagy a gyárban. |