| Alkategória | 01. Láncos emelõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 7,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 227mm |
| Hossz | 157mm |
| Szélesség | 69mm |
| Termékcsalád | 8 Chain hoists |
| Középponti távolság | 78,5mm |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 700kg |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | 725V FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces current 725 |
| Műszaki leírás | Acélöntvény fogaskerék, acél csapágyak, acél oldalsó konzol valamint műanyag távtartók a halk működésért. A láncemelő az 1"-os (25.4mm-es) hornyolt tengelyhez használható és 8m-es kézi lánccal, cáncmegálítóval és rögzítő anyaggal szállítjuk. |