| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Termékcsalád | 6 Chain hoists |
| Tengelyméret | 1" |
| Kereskedelmi megnevezés | Új kiszerelésben a 723A |
| Műszaki leírás | A kézi lánc alkalmas a 721A, 722A, 724, 725, 720-2/3/4 láncemelőhöz. A méretek kifejezetten ezen láncemelőkhöz lettek tervezve. |