| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,14kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 45mm |
| Hossz | 112,5mm |
| Szélesség | 38mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | 18 Cable pulleys |
| Max. kapusúly | 500kg |
| Jelölés | 686CB |
| Kereskedelmi megnevezés | További tartókonzol a 568-100CL/R csigakonzolhoz. |
| Műszaki leírás | A 215C profilra szerelhető Paro kapocslemezzel. |