| Alkategória | 04. Ipari - VL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 4kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 105mm |
| Termékcsalád | 17 Cable drums |
| Belső átmérő | 31,8mm |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | H = 4000mm, 600kg. H>4000mm, 500kg. |
| Külső átmérő | 284mm |
| Biztonsági menet | 2 |
| Tengelyméret | 1 1/4" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | Az emelőkábel aluminium szorítoval ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető, vagy a dobon átvezethető és üreges fejű csavarral rögzíthető. Így a kábelhossz könnyen állítható. A dob a tengelyhez rögzített, kulccsal 1 üreges M8-as csavarral. |