| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 41mm |
| Termékcsalád | 02 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,5mm |
| Max. kábelátmérő | 3mm |
| Max. kapusúly | 245kg |
| Külső átmérő | 115mm |
| Biztonsági menet | 0.5 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | RH, LH |
| Kereskedelmi megnevezés | side-screws |
| Műszaki leírás | Max kapumagasság 2 biztonsági menettel 1950mm. A kábel aluminium kábelvéggel ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető. A dob fixen rögzített a tengelyhez 2 M8-as négyszögfejű csavarral. |