| Alkategória | 02. Ipari - NL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 2 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 15,5kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 137mm |
| Termékcsalád | 28 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | (2 v.) H max.= 8825mm, 900kg. -- (0.5 v.) H max.= 9825mm, 900kg |
| Külső átmérő | 232mm |
| Biztonsági menet | 0.5 |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | A kábel aluminium kábelvéggel ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető. A dob fixen rögzített a a tengelyhez 2x3/8" csavarral. |