| Alkategória | 04. Tartólemezek |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,26kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 165mm |
| Hossz | 152mm |
| Szélesség | 48mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 036 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 152mm |
| Belső átmérő | 31,8mm |
| Műszaki leírás | Csapágytartó lemez galvanizált 4,0 mm, 1 1/4" csapággyal, tengelytáv 152mm |