| Alkategória | 01. Szélsõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,64kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 194mm |
| Hossz | 147mm |
| Szélesség | 63mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 111mm |
| Műszaki leírás | Új, high tech csapágytartó lemez, mely nagy szakítószilárdságú acélból készült, különleges merevítésekkel. |