| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 13,06kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Szélesség | 840mm |
| Termékcsalád | a 072 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Panelmárka | Metecno / Tecsedo / Marcegaglia / Italpannelli |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | SafeStep |
| Kereskedelmi megnevezés | Teljes szett 1db 610mm-es, 2db 500-as + 1db felső panelhez |
| Műszaki leírás | Teljes szett 1 db személybejáróhoz. Minden alkatrésze előmart, zsanérok felszerelve. Bővebb útmutatásért lapozza fel beszerelési kézikönyvünket! Más specifikációk is lehetségesek! |