| Alkategória | 02. Betörésvédelmi |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,125kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | 2604SL FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Megerősíti a kapu szerkezetét az alsó görgőnél, megnehezíti a garázsba való betörést. Integrált betörésvédelmi megoldás az RSC rendszer zárt felső C-sínje és a 215F felső ív mellett. Behatolás elleni védelem. |
| Műszaki leírás | Az RSC lakossági kapurendszer része. Betörésbiztos. RSCVL vagy RSCVLC sínekkel használható. 1062BF12 + 1062M segítségével rögzíthető a szögprofilhoz. A padlóba rögzíthető. |