| Alkategória | 06. Zestaw prowadnic pionowych / RSCVBC |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 16,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2810mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 048 |
| Jelölés | RSCV FF |
| Műszaki leírás | Előszerelt, szegecselt függőleges vasalat szett, amely 915VB... függőleges szögvasból, 215VC... betörésbiztos zárt C-sínből épül fel. 1085-ös, vagy hőhídmentes 1085RB tömítéssel használható. |