| IND/RES | RES |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 8,86kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 2310mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC bolted, VL vertical angle profile, 66x90x1,5, 2310mm, galvanized |
| Műszaki leírás | Vertical angle profile for mounting tracks to the wall. VL shape. The length of the profile can be shortend by 2x 125mm without losing holes. |