| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,40kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 200mm |
| Hossz | 200mm |
| Szélesség | 48mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, springs rear, corner reinforcement, left |
| Műszaki leírás | Use to reinforce the rear corners of springs in rear systems. Advised for doors > 225kg |