| Alkategória | 02. Betörésvédelmi |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,19kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 100mm |
| Hossz | 28mm |
| Szélesség | 78mm |
| Termékcsalád | a 014 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | 2605L FF |
| Műszaki leírás | Megerősíti a kapu szerkezetét az alsó görgőnél, megnehezíti a garázsba való betörést. A 2606-os megerősítő konzol együttes használatával teljesíti a Holland Biztosítók Szövetségének (SKG) ajánlását. A padlóhoz és függőleges vasalathoz csavar kötéssel kell rögzíteni |