| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,056kg |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 205mm |
| Szélesség | 150mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | sparepart |
| Műszaki leírás | Az ajtók alsó része sérülésnek kitett. A 444-es kábelszakadás elleni eszköz műanyag takarója része az egységnek. Így most a különálló fedő mint pótalkatrész felhasználható a sérült elem cseréjére |