| Alkategória | 08. Szélsõ, Ipari |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 110§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Jelölés | 450RZNW10 |
| Kereskedelmi megnevezés | base, white |