| Alkategória | 08. Szélsõ, Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,45kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 098§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Jelölés | 450CZN |
| Kereskedelmi megnevezés | complete, 11mm roller shaft |