| Alkategória | 01. Közbensõ zsanér, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 006§ |
| Középponti távolság | 40mm |
| Panelmárka | Metecno / Tecsedo / Marcegaglia / Italpannelli |
| Jelölés | 424HZN10R |
| Kereskedelmi megnevezés | W = 60mm |