| Alkategória | 06. Szélsõ, Epco |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,14kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 066 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Panelmárka | Epco |
| Jelölés | 421FZW FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Epco panel, w = 60mm, RAL 9016 |
| Műszaki leírás | To be used with tandemroller 595RS series. The adjustment panel/seal is easily done with the tandemroller. So, a non adjustable side hinge with a low build-in size, which gives better apperance and quality look. Quiet run of the door. |