| Alkategória | 02. Tandem |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,36kg |
| Anyag | Nylon, horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Hossz | 77mm |
| Vastagság | 11mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Külső átmérő | 46,5mm |
| Jelölés | 595RSR FF |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC springs in rear |
| Műszaki leírás | Tökéletesebb kialakítás, nagyobb szilárdság és kevesebb felhasznált anyag – ezek a fő jellemzőik. A lapos zsanérokkal 424FZ-etc. együtt használva biztosítják a stílusos dizájnt és a kapu sima futását a sínekben! |