| Alkategória | 06. Szélsõ, Epco |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,16kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Középponti távolság | 40mm |
| Panelmárka | Epco |
| Műszaki leírás | 60mm-es, fehér színű, csendes szélső zsanér, melyet az 595-ös tandem görgőkkel használhat. Felszerelhető Epco panelekre. A zsanér műanyag betéttel van ellátva, így a görgő tengelye nem érintkezik a zsanérral, ezáltal működés közben a kapu csendes marad. |