| Alkategória | 01. Közbensõ zsanér, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 175 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,11kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 002§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Metecno / Tecsedo / Marcegaglia / Italpannelli |
| Jelölés | 420HZN10R |
| Kereskedelmi megnevezés | Metecno, Tecsedo, Italpannell, etc. |
| Műszaki leírás | A közbenső zsanérok sorainak száma a kapu szélességétől függ: sz |