| Alkategória | 05. Szélsõ, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,17kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 042§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Metecno / Tecsedo / Marcegaglia / Italpannelli |
| Jelölés | 420FZNW |
| Kereskedelmi megnevezés | Metecno/Tecsedo, Marcegaglia panel, Italpannell, w = 70mm, white |
| Műszaki leírás | To be used with tandemroller 595RSF/R. The adjustment panel/seal is easily done with the tandemroller. So, a non adjustable side hinge with a low build-in size, which gives better apperance and quality look. Quiet run of the door. |