| Alkategória | 06. Thermal break |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,63kg |
| Anyag | PP, TPE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 34,7mm |
| Hossz | 4060mm |
| Szélesség | 39,3mm |
| Termékcsalád | a 087 |
| Jelölés | 1088ITC FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Improved thermal value. PVC free. Improved design for replacement. |
| Műszaki leírás | The additional chamber provides an improved U-value: better insulation. Easy click on to the profile. Combine with vertical angle profile 9VL |